Konie Hanowerskie !

Hej!

Dzisiaj kolejna środa i kolejna aktualizacja!

Konie Hanowerskie – Co wy na to?

Więc na razie mamy 3 maści – Siwus, Kasztanek i Karek.

Kasztan jak na razie jest w Forcie Pinta i jest dostępny od poziomu 1, Siwy jest w Stajni Złotych Liści a Karek jest w Winnicy i razem są dostępni od poziomu 14!

Szczególnie to te konie nie przypadły mi do gustu.

Ta ich grzywa przypomina mi bohatera z mojej ulubionej bajki z dzieciństwa xD

Pixel z Leniuchowa – Tak na pierwszy rzut oka mi się skojarzyło xD

 

Nwm czm tak xD ale oke xd .

Z zakupem jeszcze się wstrzymam, może jakoś inne maści mnie bardziej spodobają?

Z nowymi końmi dodali też nowy ,, system”?

Nowe konie, nowe zasady!
Od dzisiaj pojawi się nowość, która zagości na stałe wraz z dodaniem nowych koni do gry. Mimo wymaganego poziomu u niektórych koni (na przykład 14 poziom dla Hanowerów), jeden z koni będzie dostępny od poziomu 1. Koń ten będzie w Forcie Pinta, ale tylko przez cztery tygodnie. Po czterech tygodniach pojawi się gdzieś indziej i będzie ponownie miał wymagany poziom do zakupu. Może to być szansa na zakup nowego konia, nawet jeśli nie zdążyliście wbić odpowiedniego poziomu swojej postaci.
Oznacza to, że siwy i kary koń hanowerski dostępny jest od 14 poziomu, ale kasztan znajdujący się w Forcie Pinta przez 4 tygodnie będzie dostępny od poziomu pierwszego. Po miesiącu koń zostanie przeniesiony w inne miejsce. 

Może dla młodszych graczy to plus  - tylko raz miałam taką sytuację, że nie miałam jeszcze Epony a straaasznie chciałam kupić Islanda xP Niestety ja musiałam być cierpliwa a tu gracze mają łatwiej . 

Chciałam również Seerdeeecznie Zaprosić na mojego nowo założonego Instagrama!

Będę tam zamieszczać zajawki, zdjęcia z gry * które robię baaardzo często xd* a także nowości! Więc jeszcze raz cieplutko zapraszam!

To chyba wszystko – Nie zapomnijcie zajrzeć także na Facebook‚a, Profil Google+ a także teraz Instagram!

Widzimy się niedługo!

Byee!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>